[metaslider id="57"]

Elit Klima olarak,  Klima Satışı Yetkili Servis’i olarak sektörde yüksek kaliteli hizmet sunmak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri profesyonelce geliştirmek, yüksek hizmet kalitesini standart haline getirmektir.

Elit Klima olarak Mitsubishi Electric Klima Satış ve Servis alanında deneyime ve bilgiye dayalı ileri teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel alt yapıya sahip ve fark oluşturarak iklimlendirme (ısıtma ve soğutma ) sektöründe ‘’ Tek Adres ‘’ olmaktır.Geride bıraktığımız yıllar süresince daha kaliteli, daha eğitimli, kendi bünyesinde otokontrolünü yapabilen ve teknolojiyi yakından takip eden satış sonrası hizmet destek ekibimiz ile müşterilerimize profesyonel hizmetler sunulmuştur.

Elit Klima her biri kendi alanlarında deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosu ve verimli iş planlama yapısında gerçekleştirdiği projelerle sürekli ilerleme sağlamış ve oluşturduğu teknik alt yapı ile gelişmeye açık, sistemli büyüyen bir kurum haline gelmiştir.

Elit Klima Dünya’nın lider klima markası olan Mitsubishi Electric iş ortaklığı satış ve satış sonrası hizmet sunan yüksek hizmet kalitesini ilke edinerek standart haline getirip ‘’ Tek Adres ‘’ olmuştur.

Hedefini günden güne büyüten Elit Klima, yüzünü her zaman değişim ve gelişime açık tutmuştur ve tutacaktır. Bu temel ilke evresinde, klima satış ve servisinde güvenilirliği sürekli kılan, uluslararası standartlarda ve profesyonel hizmeti ile İstanbul genelinde tanınmış olan Elit Klima başarılarıyla farklılığını sürdürecektir.

Elit Klima, zaman ve mekân ayrımı olmadan İstanbul’un her semtinde Mitsubishi Electric Klima Satışı ve Klima Servisi olarak hizmet vermektedir.